Hreal

Nabídka - Prodej souboru 3 nemovitostí v řadě vedle sebe - Stařechovice.

1 770 000 Kč
  • Nabídka - Prodej
  • 2 rodinné domy + stavební pozemek
  • Česká republika, Olomoucký kraj, okres Prostějov

Nabídka - Prodej souboru 3 nemovitostí situovaných v řadě vedle sebe v obci Stařechovice okres Prostějov.

Jedná se o dva rodinné domy a stavební pozemek v řadové zástavbě.

První nemovitostí je rodinný dům číslo popisné 1, druhou nemovitostí je rodinný dům číslo popisné 68 a třetí nemovitostí je stavební pozemek parcelní číslo 4/1 (proluka mezi domy č.p. 68 a 82).

Součástí rodinného domu 68, který je postaven na pozemku parcelní číslo 1/2 je zahrada parcelní číslo 84/1.

Součástí stavebního pozemku – parcelní číslo 4/1 je zahrada parcelní číslo 83/1.

Rodinný dům číslo popisné 1 je postaven na parcele číslo 1/1 a to vše v katastrálním území Stařechovice.

Rodinný dům číslo popisné 1 je ve stavu před kompletní rekonstrukcí, popřípadě k demolici. Jeho součástí je vjezd, průjezd, dvůr a hospodářské přístavky. Uvnitř domu jsou 4 místnosti, 2 na levé straně, 2 na pravé straně – rozděleno průjezdem + bývalá koupelna. Napojen na elektřinu, vodu ze studny (společně pro dům 1 a 68), odpadní vody svedeny do žumpy.

Rodinný dům číslo popisné 68 je ve stavu započaté rekonstrukce. Jeho součástí je vjezd, průjezd, dvůr, přístavba a zahrada. Nad hlavní budovou je nová sedlová střecha s krytinou s pálených tašek. Uvnitř domu čp. 68 jsou 2 byty rozdělené průjezdem. První byt 1 + kk v započaté rekonstrukci, kde jsou izolované podlahy, nová elektřina v mědi, nové rozvody vody a odpadů. Součástí bytu je koupelna a samostatné WC v započaté rekonstrukci, kde jsou taktéž nové rozvody elektřiny, vody a odpadů. Druhý byt má 2 místnosti, které jsou v původním stavu. V jedné z místností započata izolace podlahy. Na tyto místnostmi v hlavní budově navazují další 2 místnosti ve dvorní přístavbě, které jsou taktéž v původním stavu. Dům je napojen na elektřinu, vodu ze studny, vodu z obecního vodovodního řadu a plyn.

Šířka stavebního pozemku parcelní číslo 4/1 činí 14,5 m, délka vč. zahrady parcelní číslo 83/1 činí 74 m. Voda ze studny na pozemku. Ostatní inženýrské sítě na jeho hranici.

V obci Stařechovice byla v současné době vybudována hloubková kanalizace, proto všechny tři nemovitosti je možné připojit.

Výměra pozemků těchto dvou rodinných domů a stavebního pozemku dohromady činí 2.612 m2.

Šířka z ulice těchto tří nemovitostí dohromady činí 42,7 m.

Orientace SV/JZ.

Prodejní cena tohoto celku všech tří nemovitostí činí dohromady 1.770.000 Kč.


Máte o nemovitost zájem nebo chcete více informací? Napište nám..


Jméno
Kontakt

Odeslat
  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku